Video novērošanas sistēmas • videonovērošana mājai un biznesam

 

 

 
      Meža / medību kameru: LTL-Acorn un Scout Guard salīdzinājums.Šobrīd veikalā www.vns.lv ir pieejami divu preču zīmju meža kameru modeļi: LTL-Acorn meža kameras un Scout Guard meža kameras. Galvenās kameru darbību funkcijas ir līdzīgas, taču ir atšķirīgas nianses, piemēram, nakts redzamības attālums, kustības fiksēšanas attālums, fotogrāfijas izšķirtspēja uc.

Zemāk redzami attēlu paraugi minētajām kamerām:

Pieejamas ar 940NM Infrasarkanajām diodēm, kas ir cilvēka acij neredzamas un paredzēts nodrošināt līdz 10m redzamību naktī.
Attēla izšķirtspēja 8MegaPikseļi

   
dienas attēls nakts attēls (940NM diodes)
 

Pieejamas ar:
940NM Infrasarkanajām diodēm, kas ir cilvēka acij neredzamas un paredzēts nodrošināt līdz 10m redzamību naktī.
850NM Infrasarkanajām diodēm, kas izstaro cilvēka acij neredzamu gaismu, taču pašas iekrāsojas sārtas. Redzamību paredzēts nodrošināt līdz apm. 18m attālumam.
Attēla izšķirtspēja 12MegaPikseļi.

    
Dienas attēls Nakts attēls (940NM diodes)

Nakts attēls (850NM diodes)


Atšķirību, cik tās ir pamanāmas tumsā, starp 940NM un 850NM infrasarkanajām diodēm iespējams apskatīt apskatīt attēlā zemāk. Kamera pa kreisi ir aprīkota ar 850NM diodēm, kas nodrošina tālāku redzamību un iekrāsojas sārtas. Savukārt pa labi ir kamera, kas aprīkota ar 940NM diodēm. Šīs diodes nodrošina mazāku nakts redzamības attālumu, taču ir pilnībā neredzamas ar neapbruņotu aci - līdz ar to naktī kamera ir nepamanāma.

   
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklāma:

© 2007 SIA eMeM. www.VNS.lv pieejamo informāciju drīkst pārpublicēt, korekti norādot atsauci uz avotu.