Video novērošanas sistēmas • videonovērošana mājai un biznesam

 

 

 


 New Page 1
 

Palīdzība

 

1. Atrodiet sev nepieciešamo preci, ko vēlaties iegādāties. Izmantojiet preču katalogu, kas atrodas kreisajā pusē vai meklētāju pa labi. Klikšķiniet ar peli uz preces, lai redzētu sīkāku tās aprakstu.
Klikšķiniet uz attēliem, lai aplūkotu tos tuvāk.

Sadaļā "info" jūs varat atrast dažādus skaidrojumus tehniskajiem apzīmējumiem, kas izmantoti preču aprakstos.

2. Kad esat izvēlējies preci, meklējiet melno "ielikt grozā" ikoniņu (atrodas preces aprakstā augšējā labajā stūrī). Klikšķiniet uz tās, lai ieliktu preci pirkumu grozā.
Jūs varat turpināt iepirkšanos liekot pirkumu grozā preces, kuras vēlaties iegādāties.

3. Kad esat salicis pirkumu grozā visas jums vēlamās preces, tad klikšķiniet uz "pirkumu grozs" (atrodas labajā pusē virs meklētāja).
Tagad jums ir redzams viss jūsu pirkumu groza saturs.
Jūs varat izmest no groza preces, ja esat pārdomājis un nevēlaties tās pirkt, klikšķinot uz ikonas "dzēst".
Jūs varat palielināt preču skaitu, ja vēlaties iegādāties vairākas vienādas preces. Lodziņā "daudzums" ierakstiet, cik konkrētās preces vēlaties iegādāties un uzklikšķiniet pogu "atjaunot".

4. Jūs esat izvēlējies preces un esat gatavs pirkt. Klikšķiniet uz pogas "noformēt pasūtījumu" (pirkumu grozā) un aizpildiet tur redzamo formu.
Kad tas izdarīts klikšķiniet pogu "pasūtīt".

...Tagad jūsu pasūtījums ir nonācis veikalā un veikala pārstāvis ar jums tuvākajā laikā sazināsies, lai konkrētāk sarunātu cikos, kur un kad.

 

Jebkuru neskaidrību gadījumā jūs vienmēr varat uzdot jautājumus, rakstot uz info@vns.lv vai izmantot "jautā mums" sadaļu, vai piezvanīt +37128885075 (TELE2)

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklāma:

© 2007 SIA eMeM. www.VNS.lv pieejamo informāciju drīkst pārpublicēt, korekti norādot atsauci uz avotu.