Video novērošanas sistēmas • videonovērošana mājai un biznesam

 

 

  

Noteikumi, kas jāzina iepērkoties video novērošanas sistēmu interneta veikalā VNS.LV.

 


 • Piegādes nosacījumi
  Rīgas pilsētas robežās preču piegādi nodrošina interneta veikals VNS.LV uz Jūsu pasūtījumā norādīto adresi. Ja prece ir noliktavā, to ir iespējams saņemt 1-3 dienu laikā, no brīža, kad tiek apstiprināts pirkums, taču, ja prece nav noliktavā piegāde ilgst apmēram 2 līdz 4 nedēļas. Maksa par piegādi tiek aprēķināta vadoties pēc izdarītā pasūtījuma summas:
  • Bez maksas, ja pirkuma vērtība ir virs 350Ls (Rīgas pilsētas robežās).
  • 3Ls, ja pirkuma vērtība ir zem 350Ls (Rīgas pilsētas robežās).
Preču piegāde pārējā Latvijas teritorijā notiek sadarbībā ar VAS "Latvijas Pasts" "Expresspastu".
Aptuvenās piegādes izmaksas varat uzzināt šeit, expresspasta cenu kalkulatorā. (izsūtīšanas vieta jānorāda Rīga un jāieliek ķeksīši pie "Dokumentu atgriešana (ppr)" un "uzmanīgi plīstošs").

pasta_cenas

!!! Šobrīd pirkumi tiek piegādāti tikai Latvijas teritorijā!
!!! Interneta veikals VNS.LV nenodrošina „pirkumu saņemšanu birojā”! Preces pieejamas tikai ar piegādi.
       
PS. Ja dzīvojat ārpus Rīgas, taču laiku pa laikam dodaties uz Rīgu, iespējams vienoties par konkrētu piegādes vietu un saņemt pirkumu Rīgā, šajā gadījumā par piegādi būs āmaksā tikai 3 lati, taču ja pirkuma kopsumma pārsniedz 350Ls - par piegādi vispār nebūs jāmaksā!
 • Personīgā informācija.
  Lai noformētu pasūtījumu, mums ir nepieciešama sekojoša informācija: vārds, uzvārds, adrese, piegādes adrese,  kontaktinformācija un, ja pirkums tiks veikts ar pārskaitījumu, tad arī e-pasts uz, kuru nosūtīt rēķinu.
  Šī informācija tiks izmantota Jūsu pirkuma noformēšanai. SIA „EMEM” var nodot Jūsu vārdu, informāciju par piegādes adresi un kontaktinformāciju trešajām personām, kuras ir iesaistītas Jūsu apkalpošanas procesā (piemēram, pasta darbinieki, kuri veic pasūtījuma piegādi).
  Jūsu personas datu informācija netiks nodota privātpersonām vai citām kompānijām, izņemot gadījumus, ja tā tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.
  Mājas lapas funkcionēšanai, kā arī mūsu personīgai lietošanai datu plūsmas statistikas lietošanai, mēs uzkrājam statistisku sekojošai informācijai: URL adrese, no kuras Jūs esat ienākuši mūsu mājas lapā; IP adrese; Jūsu pārlūka tips; Jūsu piegādāja – provaidera atrašanās valsts; sadaļas, kuras Jūs apmeklējat mūsu mājas lapā.
  Savāktā informācija nekādā gadījumā neasociējas ar kādu konkrētu lietotāju un tiek apstrādāta tikai kopējas statistikas veidā.

 • Apmaksas nosacījumi.
  Jūsu ērtībai interneta veikals VNS.LV dotajā brīdī piedāvā divus pirkuma apmaksas veidus: pārskaitījums uz bankas kontu un apmaksa skaidrā naudā saņemot preci (iespējama tikai piegādēm Rīgas pilsētas robežās).
  • Ja esat izvēlējušies pirkumu apmaksāt ar bankas pārskaitījumu, tad Jums tiks nosūtīts rēķins. (Lūgums apmaksāt rēķinu 10 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas, ja tas netiek izdarīts pēc 14 dienām pasūtījums tiek anulēts.)
   Kad apmaksa par pirkumu ir saņemta mūsu bankas kontā, tas tiek nosūtīts uz jūsu norādīto piegādes adresi kopā ar pavadzīmi un rēķina oriģinālu – pirkumu apliecinošus dokumentus (saglabājiet tos!).
  • Ja skaidrā naudā preci saņemot, tad kopā ar preci saņemsiet gan pavadzīmi, gan kvīti.

 • Preces atgriešana.
  Gadījumā, ja piegādātā prece neatbilst pasūtītajai vai tā vienkārši Jums neder, neskumstiet! Interneta veikals VNS.LV piedāvā 14 kalendāro dienu laikā to samainīt pret citu vai atgriezt to un saņemt atpakaļ par to samaksāto naudu.
  Lai atgrieztu iegādāto preci, nepieciešams aizpildīt iesniegumu preces atgriešanai un sazināties ar veikala klientu menedžeri rakstot uz e-pastu: info@vns.lv vai zvanot uz veikala tālruni: 28885075 un jāsaskaņo, kur un kad prece tiks atgriezta. Pirkums jāatgriež kopā ar iesniegumu un pirkumu apliecinošajiem dokumentiem.
  Iespējams izvēlēties vai saņemt atgriezto naudu skaidrā vai ar pārskaitījumu, taču gadījuma, ja prece ir iegādāta ar pārskaitījumu, tad iespējams tikai pārskaitījums. Pārskaitījums tiek veikts 7 dienu laikā.
  Lūgums ņemt vērā:
  • Preces atgriešana iespējama tikai tādā gadījumā, ja
   • nav redzamas nolietojuma pazīmes (skrāpējumi utml.),
   • saglabāts oriģinālais iepakojums (arī garantijas gadījumos)
   • ir pilna preces komplektācija
   • nav atvērti, lietoti programnodrošinājuma diski
   • ir saglabāti pirkumu apliecinošie dokumenti (pavadzīme, kvīts)
  • Visas izmaksas, kuras saistītas ar pārsūtījumiem preču atgriešanai, maiņai, tiek segti no klienta puses.
    
 • Garantija.
  Visām interneta veikalā www.vns.lv pirktajām precēm tiek nodrošināta garantija (12 - 32 mēneši atkarībā no ražotāja).
  Lai izmantotu garantijas apkalpošanu, nepieciešams saglabāt preces pavaddokumentu (pavadzīmi), pirkuma kvīti vai maksājuma izdruku (ja maksāts ar bankas pārskaitījumu) un ražotāja garantijas talonu.
  Lūgums ņemt vērā:
  Garantija neattiecas uz akumulatoriem, baterijām, kabeļiem un vadiem.


 • Reklāmas uc. Saites.
  Interneta veikala VNS.LV mājas lapa satur reklāmas un saites uz citām – 3. personu mājas lapām, kuru saturs netiek kontrolēts no mūsu puses. Tāpēc nenesam atbildību par informāciju, kuru satur šīs mājas lapas!

 • Citi nosacījumi.
  Attēliem, kas izvietoti mājas lapā / preču katalogā ir informatīvs raksturs, preces krāsa vai izskats var atšķirties no attēlā redzamās. Primārais ir preces teksta apraksts. Ja ir kādi precizējošāki jautājumi par preces funkcijām, izskatu utt., lūgums iepriekš pārliecināties, sazinoties ar veikala pārstāvi!

 • Preču cenas un papildu izmaksas.
  Visām precēm cenas ir noradītas ar Pievienotās vērtības nodokli (PVN). Papildu izmaksas iegādājoties preces rada piegāde. Piegādes izmaksas varat redzēt sadaļā piegāde. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklāma:

© 2007 SIA eMeM. www.VNS.lv pieejamo informāciju drīkst pārpublicēt, korekti norādot atsauci uz avotu.